Leopold Musil - Na Kampě

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

22705. Na Kampě
Dražba ukončena:27.09.2018 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč