Leopold Musil - Motiv z Vlkovce

Olej na sololitu, 50x90 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

58532. Motiv z Vlkovce
Dražba ukončena:28.04.2021 21:50:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč