Leopold Musil - Makové pole

Olej na sololitu, 35x80 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

30877. Makové pole
Dražba ukončena:24.04.2019 18:45:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč