Leopold Musil - Maják u Sassnitz

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

57289. Maják u Sassnitz
Dražba ukončena:31.03.2021 21:43:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč