Leopold Musil - Loretánská ulička

Olej na sololitu, 34x23 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

32504. Loretánská ulička
Dražba ukončena:29.05.2019 22:29:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč