Leopold Musil - Loďky v Mukranu

Olej na sololitu, 32x57 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

60027. Loďky v Mukranu
Dražba ukončena:27.05.2021 20:26:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč