Leopold Musil

66345. Letní kytička

popis: Olej na sololitu, 45x24 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč