Leopold Musil - Kytička

Olej na sololitu, 31x26 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

32625. Kytička
Dražba ukončena:30.05.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč