Leopold Musil - Kytice v okně

Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

106685. Kytice v okně
Dražba ukončena:10.12.2023 21:05:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč