Leopold Musil - Kytice

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

57515. Kytice
Dražba ukončena:01.04.2021 22:20:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč