Leopold Musil - Kytice

Olej na sololitu, 57x44 cm. Signováno vlevo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

31131. Kytice
Dražba ukončena:25.04.2019 18:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč