Leopold Musil - Konvolut 5 kreseb

Kresby, od 10x17 cm do 13x19 cm. Signovány Musil. 4x Rám, sklo, 1x pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

308161. Konvolut 5 kreseb
Dražba ukončena:04.04.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč