Leopold Musil - Konec zimy v Troji

Olej na plátně, 66x102 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

306785. Konec zimy v Troji
Dražba ukončena:02.12.2020 20:34:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč