Leopold Musil - Kompozice

Olej na kartonu, 23x17 cm. Signováno vlevo dole Musil. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

24506. Kompozice
Dražba ukončena:15.11.2018 19:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.11.2018 6:31:22 3229
600 Kč 30.10.2018 20:30:42 4027