Leopold Musil - Karlův most v zimě

Olej na sololitu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

20670. Karlův most v zimě
Dražba ukončena:31.05.2018 22:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč