Leopold Musil - Karlův most

Olej na sololitu, 25x45 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

42361. Karlův most
Dražba ukončena:25.03.2020 22:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč