Leopold Musil - Karlův most

Olej na sololitu, 25x45 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

105977. Karlův most
Dražba ukončena:26.11.2023 20:28:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč