Leopold Musil

67143. Karlův most

popis: Olej na sololitu, 43x56 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč