Leopold Musil - Jindřichův Hradec

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

15798. Jindřichův Hradec
Dražba ukončena:25.01.2018 21:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč