Leopold Musil - Harlekýn s kytarou

Olej na sololitu, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

67250. Harlekýn s kytarou
Dražba ukončena:27.10.2021 22:35:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč