Leopold Musil

58440. Chrysanthemy

popis: Olej na sololitu, 63x25 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12.000 Kč

zbývá: 15 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč