Leopold Musil - Cesta do vsi

Olej na plátně, 80x124 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 138 cm

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

vydraženo velký formát
105697. Cesta do vsi
Dražba ukončena:30.11.2023 22:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč