Leopold Musil - Březinka v létě

Olej na sololitu, 22x47 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

308559. Březinka v létě
Dražba ukončena:05.05.2021 20:36:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč