Leopold Musil

67328. Bílý interiér

popis: Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2021 20:51:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč