Leopold Musil - Akt

Olej na sololitu, 30x25 cm. Signováno vpravo dole Musil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

32660. Akt
Dražba ukončena:30.05.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč