Leopold Musil - Zátiší s kartami

Olej na sololitu, 19x40 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

1920, Luka u Jihlavy - 1997
Žák AVU (1946-1950, prof. J. Želibský). Žil a tvořil v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6714. Zátiší s kartami
Dražba ukončena:01.12.2016 21:20:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč