Leopold Musil - Slunečnice ve džbánu

Olej na sololitu, 90x35 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

1920, Luka u Jihlavy - 1997
Žák AVU (1946-1950, prof. J. Želibský). Žil a tvořil v Praze.

1837. Slunečnice ve džbánu
Dražba ukončena:28.01.2015 20:49:51
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:5 500 Kč