Leopold Musil - Slunečnice

Olej na sololitu, 70x35 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

1920, Luka u Jihlavy - 1997
Žák AVU (1946-1950, prof. J. Želibský). Žil a tvořil v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5352. Slunečnice
Dražba ukončena:28.09.2016 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč