Leopold Musil - Kytice

Olej na kartonu, 70x50 cm, signováno vpravo dole Musil, rám.

1920, Luka u Jihlavy - 1997
Žák AVU (1946-1950, prof. J. Želibský). Žil a tvořil v Praze.

4773. Kytice
Dražba ukončena:26.05.2016 18:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč