Olej na sololitu, 60x80 cm, signováno vpravo dole Musil, rám. 1920, Luka u Jihlavy - 1997 Žák AVU (1946-1950, prof. J. Želibský). Žil a tvořil v Praze. Pozn.: Rám mírně poškozen.