Olej na překližce, 46x126 cm, rám, signováno vpravo dole. Pozn.: Vzadu štítek s informací o autorovi a díle. 1920 Luka u Jihlavy, 1997 Studium na AVU (prof. Ján Želibský). Mnoho samostatných i kolektivních výstav.