Leopold Musil - Citróny

Olej na sololitu, 23x35 cm, signováno vzadu L. Musil, rám.

o autorovi: 1920-1997

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

6863. Citróny
Dražba ukončena:25.01.2017 18:53:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč