Leopold Hecht - Prorok

Dřevo, výška 58 cm. Signováno vzadu Hecht 974 Praha.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Leopold Hecht
59147. Prorok
Dražba ukončena:19.05.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (19.05.2021 13:53:20) 6156