Olej na plátně fixováném na kartonu, 28x38 cm Signováno vlevo dole Forstner. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1878 – 1936 Rakouský malíř a tvůrce mozaik v secesním stylu.