Akryl na kartonu, 47x57 cm. Signováno vpravo dole L. Och. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1929 – 2005
Malíř, konceptualista. Studoval výtvarnou výchovu na PedF MU v Brně u profesorů Doubravy, Urbana, Miléna a Makovského. Působil jako pedagog na různých pracovištích, později na PedF UJEP v Brně. Ve volné tvorbě se věnoval malbě a grafice, vytvářel též artprotisy a hravé asambláže z nejrůznějších materiálů, ke konci života zvláštní, pozdní, ale originální verzi amerického popartu. Byl členem brněnských výtvarných sdružení. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG v Praze, MG v Brně, AJGF v Hluboké n. Vltavou a jinde.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.