Leonard Rotter - Šeříky

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vlevo dole L. B. Rotter. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

84667. Šeříky
Dražba ukončena:25.09.2022 20:32:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč