Leonard Rotter - Rybník v krajině

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole L. Rotter. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

31353. Rybník v krajině
Dražba ukončena:25.04.2019 22:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč