Leonard Rotter - Most u Cvrčova

Olej na kartonu, 66x70 cm. Signováno vpravo dole L. B. Rotter. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

108834. Most u Cvrčova
Dražba ukončena:10.01.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč