Leonard Rotter - Ležící akt s košíkem

Patinovaná sádra, výška: 21 cm, délka: 50 cm. Nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

59153. Ležící akt s košíkem
Dražba ukončena:19.05.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.05.2021 2:31:47 754
500 Kč 20.04.2021 21:23:30 985