Leonard Rotter - Chalupy u cesty

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole L. Rotter. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

108637. Chalupy u cesty
Dražba ukončena:07.01.2024 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč