Leonard Rotter

305694. Břízy

popis: Olej na sololitu, 40x48 cm. Signováno vlevo dole L. Rotter. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

dražba ukončena: 31.07.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč