Olej na kartonu, 49x67 cm, signováno vpravo dole, rám.
1895, Florisdorf u Vídně - 1963
Student Státní průmyslové školy a UMPRUM (1914-1917). Učil se od profesorů Maudera a Boudy. Věnoval se portrétní a figurální tvorbě, zejména pracoval v kameni.