Leo Vaniš - Náměstí v Bechyni

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vlevo dole Vaniš, rám.

Pozn.: Vzadu autorský štítek a číslo. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1979
Výtvarník, výtvarný pedagog, syn malíře Lea Vaniše (1936) a malířky Heleny Vanišové (1951). Vystudoval filologii na FF UK v Praze a výtvarné umění – estetickou výchovu na Univerzitě Konstantina Filozofa v Nitře na Slovensku. Teoreticky se zaměřuje na psychologii tvůrčí edukace, prakticky pracuje v literární i výtvarné oblasti především jako ilustrátor knih a pedagogických materiálů. Je členem Sdružení výtvarníků ČR, s nímž vystavuje.

13835. Náměstí v Bechyni
Dražba ukončena:26.10.2017 20:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč