Lenka Husáriková - Strážci galaktických hranic, z Cyklu Signály

Nejdelší strana: 116 cm

Akryl, 116x75 cm. Signováno Husáriková a autorský přípis zezadu. Nerámováno.

o autorovi: 1975
Narodila se v Karlových Varech a je vnučkou světoznámé české malířky Jindry Husárikové. Vystudovala Střední keramickou školu v Karlových Varech, Střední uměleckoprůmyslovou školu sv. Anežky v Českém Krumlově, kde prošla kresbou a malbou (učitelé Stretti, Výborná, Vavrečka) a scénografií u profesora Kouteckého. Pracuje pod vedením akademického malíře Miroslava Pesche, vyučujícího na pražské AVU.

125402. Strážci galaktických hranic, z Cyklu Signály
Dražba ukončena:31.10.2024 22:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč