Lenka Husáriková - Přelet, z Cyklu Signály

Akryl, 75x116 cm. Signováno Husáriková a autorský přípis zezadu. Nerámováno.

Nejdelší strana: 116 cm

o autorovi: 1975
Narodila se v Karlových Varech a je vnučkou světoznámé české malířky Jindry Husárikové. Vystudovala Střední keramickou školu v Karlových Varech, Střední uměleckoprůmyslovou školu sv. Anežky v Českém Krumlově, kde prošla kresbou a malbou (učitelé Stretti, Výborná, Vavrečka) a scénografií u profesora Kouteckého. Pracuje pod vedením akademického malíře Miroslava Pesche, vyučujícího na pražské AVU.

vydraženo velký formát
121463. Přelet, z Cyklu Signály
Dražba ukončena:29.08.2024 21:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč