Lena Bay - Starý přítel

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Lena Bay. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: (Vl. jménem Lenka Jandíková) pochází ze severozápadu Čech, kde také tvoří. Malbě se naplno věnuje od roku 2023 a zaměřuje se především na olejomalbu. Její tvorba stojí na silné atmosféře, symbolice a citlivé práci se světlem.
Ve svých obrazech propojuje realistické prvky s jemně snovým nádechem. Inspiraci čerpá z vlastních emocí, osobních prožitků i z hudby, kterou sama skládá. Obrazy často nesou příběh a dávají prostor k vlastní interpretaci.
Svá díla představila například v Mederově domě v Žatci či v menších kulturních a kavárenských prostorech. Její obrazy jsou součástí soukromých sbírek.

154356. Starý přítel
Zbývá:27 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:54:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč