Lena Bay - Reverie

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole L. Bay. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: Zpěvačka a malířka Lenka Jandíková vystupuje pod pseudonymem Lena Bay. Vedle hudby se zabývá výtvarnou tvorbou, podle jejích vlastních slov jí malování přináší harmonii a odpočinek. Používá olejové a akrylové barvy, inspiruje se každodenním životem, uměním, hudbou.

certifikát
125357. Reverie
Zbývá:32 dnů, 20 hodin
Konec dražby:31.10.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč