Lena Bay - Resilience

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 120 cm

Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno vpravo dole L. Bay. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: Zpěvačka a malířka Lenka Jandíková vystupuje pod pseudonymem Lena Bay. Vedle hudby se zabývá výtvarnou tvorbou, podle jejích vlastních slov jí malování přináší harmonii a odpočinek. Používá olejové a akrylové barvy, inspiruje se každodenním životem, uměním, hudbou.

vydraženo velký formát certifikát
125437. Resilience
Dražba ukončena:31.10.2024 22:56:02
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč