Lena Bay - Dětskýma očima

Olej na plátně, 90x100 cm. Signováno vpravo dole L. Bay. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: Zpěvačka a malířka Lenka Jandíková vystupuje pod pseudonymem Lena Bay. Vedle hudby se zabývá výtvarnou tvorbou, podle jejích vlastních slov jí malování přináší harmonii a odpočinek. Používá olejové a akrylové barvy, inspiruje se každodenním životem, uměním, hudbou.

116812. Dětskýma očima
Dražba ukončena:12.06.2024 20:42:35
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč