Lena Bay - Barvy naděje

Olej na plátně, 90x100 cm. Signováno vpravo dole L. Bay. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: Zpěvačka a malířka Lenka Jandíková vystupuje pod pseudonymem Lena Bay. Vedle hudby se zabývá výtvarnou tvorbou, podle jejích vlastních slov jí malování přináší harmonii a odpočinek. Používá olejové a akrylové barvy, inspiruje se každodenním životem, uměním, hudbou.

119831. Barvy naděje
Dražba ukončena:01.08.2024 21:37:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč